V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

BERG šlapací traktor motokára John Deere Buddy 3-8 let

Popis:
BERGTOYS Go-Kart Berg Buddy John Deere
Skvělé vozidlo Gokart se šlapkami v designu známého traktoru od John Deere. Dej si pozor, ať se tě policisté nezeptají na řidičský průkaz. Nevhodné pro děti do tří let. Nastavitelná řidítka a sedátko, což umožňuje dlouho dobu použitelnosti tohoto vozu.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 24.21.24.01
• Rozměry: 110x65x63
• max. nosnost 45 kg
• Věk: od 3 let
Vybaveno systémem Brake Forward Revers pro nejsnadnější šlapání, BFR volnoběžka umožňuje šlapat vpřed, pedály brzdit a následně couvat.

Výškově nastavitelný volant a nastavitelná sedačka - 3 polohy pro dobrou ergonomii dětí.

S touto károu si užijete skutečnou zábavu, podporuje zdraví dětí, umožňuje jim sportovní vyžití a díky volantu a snadnému ovládání děti jízda na této káře skutečně baví.

VIDEO shlédněte zde:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zQXMcqF8DfY

Nafukovací kola s duší lze jednoduše opravit, pokud píchcete. Systém pojezdu usnadňuje jízdu i těm skutečně maličkým.

Šlapací auta jsou dodávána v nesloženém stavu tzv. přepravní balení.

V případě zájmu je možno objednat jeho složení za poplatek 400 Kč vč. DPH a záruku Vám tím rozšíříme na 3 roky.
Rozměry a hmotnost:

Rozměry: 110 x 65 x 63 cm
Hmotnost: 19
Ostatní parametry:

Nosnost: do 70 kg
Převodovka: stálý převod s volnoběžkou; systém AF
Věk: od 3 do 8 let

Běžná cena: 9 200,00 Kč

Akční cena 7 700,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

BERG šlapací traktor motokára John Deere Buddy 3-8 let

Detaily

Popis: BERGTOYS Go-Kart Berg Buddy John Deere Skvělé vozidlo Gokart se šlapkami v designu známého traktoru od John Deere. Dej si pozor, ať se tě policisté nezeptají na řidičský průkaz. Nevhodné pro děti do tří let. Nastavitelná řidítka a sedátko, což umožňuje dlouho dobu použitelnosti tohoto vozu. Podrobnosti: • Číslo výrobku výrobce: 24.21.24.01 • Rozměry: 110x65x63 • max. nosnost 45 kg • Věk: od 3 let jezdící JOHN DEERE je na světě !!! Pro nejmenší a jejich snadné začátky! Vybaveno systémem Brake Forward Revers pro nejsnadnější šlapání, BFR volnoběžka umožňuje šlapat vpřed, pedály brzdit a následně couvat. Výškově nastavitelný volant a nastavitelná sedačka - 3 polohy pro dobrou ergonomii dětí. S touto károu si užijete skutečnou zábavu, podporuje zdraví dětí, umožňuje jim sportovní vyžití a díky volantu a snadnému ovládání děti jízda na této káře skutečně baví. VIDEO shlédněte zde: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zQXMcqF8DfY Nafukovací kola s duší lze jednoduše opravit, pokud píchcete. Systém pojezdu usnadňuje jízdu i těm skutečně maličkým. Šlapací auta jsou dodávána v nesloženém stavu tzv. přepravní balení. V případě zájmu je možno objednat jeho složení za poplatek 400 Kč vč. DPH a záruku Vám tím rozšíříme na 3 roky. Rozměry a hmotnost: Rozměry: 110 x 65 x 63 cm Hmotnost: 19 Ostatní parametry: Nosnost: do 70 kg Převodovka: stálý převod s volnoběžkou; systém AF Věk: od 3 do 8 let

Další informace

Kód 242124

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613