V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Dětské odrážedlo s vodící tyčí Mercedes Benz

Dětské odrážedlo s vodící tyčí Mercedes Benz Bayo, vyrobené z kvalitního plastového materiálu. Naše autíčko má nenapodobitelný vzhled skutečného mercedesu, komfortní široké sedadlo s úložným prostorem na hračky a jiné poklady, volant, kvalitní plastová kola a pohodlnou a zároveň pevnou vodící tyč. Na zadní straně opěradla se nachází tlačítko, které se přepne pro funkci jízda a kola autíčka se ovládají za pomocí volantu. Vodící tyč, opěrky na ruce a podnožky lze sundat, a tím dítě využije autíčko jako klasické odrážedlo. Pokud tlačítko přepnete do pozice vodící tyč, kola autíčka jsou ovládané pomocí vodící tyče rodiči. Vodící tyč lze nastavit do dvou poloh. Baterie nejsou součástí balení (2x AA 1.5V). Autíčko lze využít:
- s vodící tyčí, s opěrkami na ruce, s podnožkami
- bez vodící tyče, bez opěrky na ruce, bez podnožek
- bez vodící tyče, bez podnožek s opěrkami na ruce
Charakteristika:
- vodící tyč od země v první poloze cca 100 cm
- vodící tyč od země v druhé poloze cca 94 cm
- určeno pro děti od 12 do 36 měsíců
- určeno pro děti do hmotnosti 23 kg
- věrný mercedes design
- úložný prostor pod sedadlem
- klaksón
- melodie
- atraktívní barvy
- stabilní a kvalitní plastový materiál
- odnímatelná, pevná, plastová vodící tyč
Rozměry:
- délka cca 69 cm
- šířka cca 29 cm
- výška autíčka bez vodíci tyče cca 50 cm
- výška sedadla od země cca 26 cm
- výška volantu od země cca 38 cm
- vzdálenost od opěradla ke středu volantu 31 cm
- váha 2,5 kg

Běžná cena: 1 850,00 Kč

Akční cena 1 599,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Dětské odrážedlo s vodící tyčí Mercedes Benz

Detaily

Dětské odrážedlo s vodící tyčí Mercedes Benz Bayo, vyrobené z kvalitního plastového materiálu. Naše autíčko má nenapodobitelný vzhled skutečného mercedesu, komfortní široké sedadlo s úložným prostorem na hračky a jiné poklady, volant, kvalitní plastová kola a pohodlnou a zároveň pevnou vodící tyč. Na zadní straně opěradla se nachází tlačítko, které se přepne pro funkci jízda a kola autíčka se ovládají za pomocí volantu. Vodící tyč, opěrky na ruce a podnožky lze sundat, a tím dítě využije autíčko jako klasické odrážedlo. Pokud tlačítko přepnete do pozice vodící tyč, kola autíčka jsou ovládané pomocí vodící tyče rodiči. Vodící tyč lze nastavit do dvou poloh. Baterie nejsou součástí balení (2x AA 1.5V). Autíčko lze využít: - s vodící tyčí, s opěrkami na ruce, s podnožkami - bez vodící tyče, bez opěrky na ruce, bez podnožek - bez vodící tyče, bez podnožek s opěrkami na ruce Charakteristika: - vodící tyč od země v první poloze cca 100 cm - vodící tyč od země v druhé poloze cca 94 cm - určeno pro děti od 12 do 36 měsíců - určeno pro děti do hmotnosti 23 kg - věrný mercedes design - úložný prostor pod sedadlem - klaksón - melodie - atraktívní barvy - stabilní a kvalitní plastový materiál - odnímatelná, pevná, plastová vodící tyč Rozměry: - délka cca 69 cm - šířka cca 29 cm - výška autíčka bez vodíci tyče cca 50 cm - výška sedadla od země cca 26 cm - výška volantu od země cca 38 cm - vzdálenost od opěradla ke středu volantu 31 cm - váha 2,5 kg

Další informace

Kód 35961C

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613