V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Motokára GO KART SPEEDSTER 4 -9 let

Go Kart poskytuje autentický zážitek z jízdy a umožňuje řidiči řídit jeho rychlost. Speedster je navržen tak, aby byl perfektní pedálovou motokárou pro mladé řidiče, a lze s ním jezdit jak uvnitř, tak venku. Podporuje fyzickou aktivitu, buduje sílu, vytrvalost a koordinaci.
PEDÁLNÍ SÍŤ - Vždy připraven jít, nikdy se nemusíte starat o baterie, které vyžadují nabíjení. Snadno navržené řetězové kolo s pedálem, ideální pro mladší děti.
DESIGN - Vyznačuje se sportovní grafikou na přední kapotáži, 4 paprskovými ráfky s 10palcovými koly EVA, 3bodovým sportovním volantem a rámem z práškové barvy z ocelových trubek.
POHODLÍ - Vlastní ergonomické sedadlo je nastavitelné a je vybaveno vysokým opěradlem pro pohodlné a bezpečné sezení. To umožňuje dítěti být pohodlné a jezdit déle.
nosnost 50 kg
107x52x59cm
vyrobeno v Německu

Běžná cena: 5 700,00 Kč

Akční cena 4 550,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Motokára GO KART SPEEDSTER 4 -9 let

Detaily

Go Kart poskytuje autentický zážitek z jízdy a umožňuje řidiči řídit jeho rychlost. Speedster je navržen tak, aby byl perfektní pedálovou motokárou pro mladé řidiče, a lze s ním jezdit jak uvnitř, tak venku. Podporuje fyzickou aktivitu, buduje sílu, vytrvalost a koordinaci. PEDÁLNÍ SÍŤ - Vždy připraven jít, nikdy se nemusíte starat o baterie, které vyžadují nabíjení. Snadno navržené řetězové kolo s pedálem, ideální pro mladší děti. DESIGN - Vyznačuje se sportovní grafikou na přední kapotáži, 4 paprskovými ráfky s 10palcovými koly EVA, 3bodovým sportovním volantem a rámem z práškové barvy z ocelových trubek. POHODLÍ - Vlastní ergonomické sedadlo je nastavitelné a je vybaveno vysokým opěradlem pro pohodlné a bezpečné sezení. To umožňuje dítěti být pohodlné a jezdit déle. nosnost 50 kg 107x52x59cm vyrobeno v Německu

Další informace

Kód 1095714

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613