V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Rolly Toys Traktor John Deere X-Trac s nakladačem a zemědělským přívěsem

Traktor John Deere X-Trac s nakladačem a zemědělským přívěsem
Sada John Deere X-Trac kompletní s nakladačem a zemědělským přívěsem. Perfektní jízdní hračka pro děti milující traktory!
Traktor John Deere X-Trac + nakladač
Tento velký traktorový traktor John Deere je dodáván s čelním nakladačem s naklápěcí lopatou na bagru, otevírací kapotou a má třípolohové nastavitelné sedadlo.

Od 3 let do průměrného věku 11 let. Mechanické vlastnosti zahrnují silnou zadní nápravu o tloušťce 12 mm, zakrytý integrovaný pevný řetězový pohon kola, kliku pedálu s excentrickým systémem napínání řetězu ložiska s protiskluzovými pedály a silnou přední nápravu se zavěšením .

Výška: 83 cm. Šířka: 57cm. Délka: 154 cm.
 
Zemědělský přívěs John Deere
Přizpůsobitelný přívěs. Má ložný prostor s plochým ložem se čtyřmi odnímatelnými stranami, z nichž lze zadní stranu sklopit. Vhodný pro všechny pedálové traktory John Deere. Výška: 37cm. Šířka: 46cm. Délka: 62cm.
Přizpůsobitelný přívěs
Přívěs má ložný prostor s plochým ložem se čtyřmi odnímatelnými stranami, z nichž lze zadní stranu sklopit
Přívěs vhodný pro všechny pedálové traktory John Deere
Traktor má otevírací kapotu
Nastavitelné sedadlo

Běžná cena: 6 500,00 Kč

Akční cena 4 999,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Rolly Toys Traktor John Deere X-Trac s nakladačem a zemědělským přívěsem

Detaily

Traktor John Deere X-Trac s nakladačem a zemědělským přívěsem Sada John Deere X-Trac kompletní s nakladačem a zemědělským přívěsem. Perfektní jízdní hračka pro děti milující traktory! Traktor John Deere X-Trac + nakladač Tento velký traktorový traktor John Deere je dodáván s čelním nakladačem s naklápěcí lopatou na bagru, otevírací kapotou a má třípolohové nastavitelné sedadlo. Od 3 let do průměrného věku 11 let. Mechanické vlastnosti zahrnují silnou zadní nápravu o tloušťce 12 mm, zakrytý integrovaný pevný řetězový pohon kola, kliku pedálu s excentrickým systémem napínání řetězu ložiska s protiskluzovými pedály a silnou přední nápravu se zavěšením . Výška: 83 cm. Šířka: 57cm. Délka: 154 cm.   Zemědělský přívěs John Deere Přizpůsobitelný přívěs. Má ložný prostor s plochým ložem se čtyřmi odnímatelnými stranami, z nichž lze zadní stranu sklopit. Vhodný pro všechny pedálové traktory John Deere. Výška: 37cm. Šířka: 46cm. Délka: 62cm. Přizpůsobitelný přívěs Přívěs má ložný prostor s plochým ložem se čtyřmi odnímatelnými stranami, z nichž lze zadní stranu sklopit Přívěs vhodný pro všechny pedálové traktory John Deere Traktor má otevírací kapotu Nastavitelné sedadlo

Další informace

Kód 049523

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613