V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Šlapací John Deere 6920 s nakladačem a vlekem AKCE!!

J. Deere 6920

Každý správný zemědělec ví, že traktor John Deer na jeho farmě nesmí chybět. A samozřejmě to vědí i jeho děti. A proto by takový šlapací John Deer měl být i v dětském vozovém parku. Ideální je pro malé farmáře od 3 let. Posuvné sedátko lze regulovat podle věku dítěte, traktor byl testován na 100 kg, což by znamenalo, že se teoreticky může svést i tatínek, je vyrobený z vysoce kvalitního plastu. Hračka disponuje i přípojkou na vlečku a lze jí doplnit i sněžným pluhem či nakladačem.
Klíčové vlastnosti

šlapací John Deer pro děti od 3 let
posuvné sedátko lze regulovat podle věku dítěte
vyroben z vysoce kvalitního plastu
má vlek i lžíci - nsakladač


Běžná cena: 6 999,00 Kč

Akční cena 4 899,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Šlapací John Deere 6920 s nakladačem a vlekem AKCE!!

Detaily

J. Deere 6920 s nakladačem a vlekem Každý správný zemědělec ví, že traktor John Deer na jeho farmě nesmí chybět. A samozřejmě to vědí i jeho děti. A proto by takový šlapací John Deer měl být i v dětském vozovém parku. Ideální je pro malé farmáře od 3 let. Posuvné sedátko lze regulovat podle věku dítěte, traktor byl testován na 100 kg, což by znamenalo, že se teoreticky může svést i tatínek, je vyrobený z vysoce kvalitního plastu. Hračka disponuje i přípojkou na vlečku a lze jí doplnit i sněžným pluhem či nakladačem. Klíčové vlastnosti šlapací John Deer pro děti od 3 let posuvné sedátko lze regulovat podle věku dítěte vyroben z vysoce kvalitního plastu má vlek i lžíci - nsakladač

Další informace

Kód 260574.049547

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613