V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Šlapací traktor X-Trac Premium 651009 s předním nakladačem červený ROLLY TOYS 3-12 let NOVINKA akce pouze do vyprodání zásob!

Robustní a skvěle zpracovaný šlapací traktor Rolly X-Trac od německé značky Rolly Toys.
Šlapací traktor X-Trac Premium červený s předním nakladačem
Mít vlastní traktor je snem snad každého malého dítěte. S tímto traktorem si tento sen rázem splní.
Šlapací traktor X-Trac Premium červený s předním nakladačem představuje jednu z kvalitních hraček německé firmy Rolly Toys nejen pro kluky a nejen na zahradu. Radost udělá každému milovníku zemědělských strojů. Šlapací traktor zaručuje dětem i fyzický pohyb, což jim v dnešní době často chybí. S tímto traktorem může vaše dítě pomáhat na zahradě při domácích prací zábavnou formou. Šlapací traktory jsou vyrobeny z velice kvalitního plastu a mají na kolech ochrannou gumu, která předchází poškození právě samotných kol, a proto po oježdění stačí vyměnit pouze gumu, ne celé kolo. Díky této schopnosti ochranné gumy zaručují traktory Rolly Toys značně dlouhou životnost, a tak po boku vašeho dítěte vydrží i několik let.

Traktor má posuvné sedadlo, takže poroste s Vašimi dětmi (vhodné až do 10 let)
Na nápravách je použita extra silná 12mm ocel
Odmontovávatelný čelný nakladač
Pedály s excentrickým ložiskem (možnost dopnutí řetězu).
Snadná ovladatelnost, vysoká kvalita plastu
Ochranný rám za sedadlem
Otevírací kapota motoru
Odkládací prostor pod kapotou motoru
Stavitelné napnutí řetězu
Přední i zadní závěs
Integrované přední blatníky
Kryt řetězu
Diferenciál
Plastová kola s vyměnitelnými gumovými pásky pro tichou jízdu
Možnost přikoupení dalšího příslušenství Rolly (přívěsy, cisterny, …).

Hmotnost: 17,9 kg
Rozměry: 1540 × 570 × 710 mm
Věk: 3+

Běžná cena: 8 452,00 Kč

Akční cena 6 700,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Šlapací traktor X-Trac Premium 651009  s předním nakladačem červený ROLLY TOYS 3-12 let NOVINKA akce pouze do vyprodání zásob!

Detaily

Robustní a skvěle zpracovaný šlapací traktor Rolly X-Trac od německé značky Rolly Toys. Šlapací traktor X-Trac Premium červený s předním nakladačem Mít vlastní traktor je snem snad každého malého dítěte. S tímto traktorem si tento sen rázem splní. Šlapací traktor X-Trac Premium červený s předním nakladačem představuje jednu z kvalitních hraček německé firmy Rolly Toys nejen pro kluky a nejen na zahradu. Radost udělá každému milovníku zemědělských strojů. Šlapací traktor zaručuje dětem i fyzický pohyb, což jim v dnešní době často chybí. S tímto traktorem může vaše dítě pomáhat na zahradě při domácích prací zábavnou formou. Šlapací traktory jsou vyrobeny z velice kvalitního plastu a mají na kolech ochrannou gumu, která předchází poškození právě samotných kol, a proto po oježdění stačí vyměnit pouze gumu, ne celé kolo. Díky této schopnosti ochranné gumy zaručují traktory Rolly Toys značně dlouhou životnost, a tak po boku vašeho dítěte vydrží i několik let. Traktor má posuvné sedadlo, takže poroste s Vašimi dětmi (vhodné až do 10 let) Na nápravách je použita extra silná 12mm ocel Odmontovávatelný čelný nakladač Pedály s excentrickým ložiskem (možnost dopnutí řetězu). Snadná ovladatelnost, vysoká kvalita plastu Ochranný rám za sedadlem Otevírací kapota motoru Odkládací prostor pod kapotou motoru Stavitelné napnutí řetězu Přední i zadní závěs Integrované přední blatníky Kryt řetězu Diferenciál Plastová kola s vyměnitelnými gumovými pásky pro tichou jízdu Možnost přikoupení dalšího příslušenství Rolly (přívěsy, cisterny, …). Hmotnost: 17,9 kg Rozměry: 1540 × 570 × 710 mm Věk: 3+

Další informace

Kód 651009

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613